Bud-Rem-Print – Usługi remontowo budowlane

O Firmie

Jesteśmy rodzinną firmą budowlaną prowadzoną od 1999r., w sezonie 2015 zasiloną przez kolejne pokolenie zarażone pasją do budownictwa. Połączenie doświadczenia i solidności z kreatywnością i dynamizmem zaowocowało nowym obliczem firmy Bud-Rem-Print, która od tej pory zmienia się w BRP rusztowania.

Dostarczamy, a także instalujemy rusztowania, które pozwalają odpowiednio zabezpieczyć prace budowlane na wysokościach. Naszą specjalnością jest zarówno montaż, jak i wynajem rusztowań. Posiadamy profesjonalne rusztowania fasadowe PLETTAC. Systemy te cechują się niezwykłą solidnością wykonania. Ich konstrukcje to przemyślane rozwiązania technologiczne, dzięki którym prace wysokościowe wyróżniają się prawdziwym bezpieczeństwem. Na uwagę zasługuje fakt, że na rynku europejskim, rusztowania PLETTAC zaliczają się do grupy najczęściej stosowanych systemów konstrukcyjnych.

Poszerzyliśmy również zakres naszych usług o kompleksowe projekty wnętrz wraz z ich wykonawstwem i nadzorem autorskim oraz na życzenie klienta nadzorem inwestorskim.

Nasza kadra :

Paweł Mielcarek.

Prezes zarządu

To właśnie on 16 lat temu otworzył rodzinną firmę Bud-Rem-Print, która przekształciła się w BRP rusztowania. Jest filarem wiedzy na temat wszystkiego co jest z rusztowaniami i budownictwem związane.

Ewelina Mielcarek.

mgr inż. architekt

Jej zadaniem jest przeniesienie Państwa wizji do rzeczywistości w postaci projektu wymarzonego wnętrza oraz dopilnowanie by wszystko zostało wykonane zgodnie z projektem i wcześniejszymi ustaleniami.