Bud-Rem-Print – Usługi remontowo budowlane

Montaż Rusztowań – Realizacje

Oferując montaż i wynajem rusztowań, nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta Poznań, ale również w całej Wielkopolsce.

Atrakcyjne warunki współpracy, wysoki standard wykonywanych usług, a także profesjonalna obsługa Klientów to kluczowe czynniki, które zdecydowały bezpośrednio o tym, że cieszymy się zaufaniem szerokiego grona odbiorców. Potwierdzeniem naszej wiarygodności jest uczestnictwo w programie Rzetelna Firma. Powierzone zadania montażu i demontażu rusztowań wykonujemy sprawnie i szybko. Odpowiadając na potrzeby naszych zleceniodawców, którzy potrzebują solidnych i pewnych rozwiązań konstrukcyjnych, jakimi są rusztowania budowlane, kierujemy się zasadą opierającą się na przekonaniu, że tylko rzetelnie wykonana usługa jest warunkiem udanej i owocnej współpracy. Dlatego też, w kwestii jakości prac monterskich nie idziemy na żadne kompromisy.

Montaż rusztowań to wielka odpowiedzialność. Rusztowania budowlane, które wpływają na bezpieczeństwo prac na wysokościach powinny być ustawiane zgodnie z obowiązującymi normami oraz według ściśle określonych zasad BHP. Wszystkie nasze dotychczasowe zlecenia realizowaliśmy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewniamy, że tendencja ta nigdy nie ulegnie zmianie. Tym samym, decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymujecie Państwo gwarancję sumiennie wykonanego montażu i demontażu rusztowań.

Braliśmy udział w wielu poważnych inwestycjach budowlanych, przewidujących prace wysokościowe przy obiektach użyteczności publicznej, budynkach przemysłowych i mieszkalnych, a także sakralnych. Zrealizowaliśmy wiele zleceń obejmujących swym zakresem wynajem i montaż rusztowań. Poznań, Konin, Tarnów Podgórny, Komorniki, Śrem to zaledwie przykładowe miejscowości, w których wykonywaliśmy powierzone zadania.