Bud-Rem-Print – Usługi remontowo budowlane

Rusztowania

Profesjonalne systemy rusztowań

Rusztowania znajdują zastosowanie przy różnorodnych pracach budowlano-montażowych. Ich ustawienie pozwala odpowiednio zabezpieczyć roboty na wysokościach. Tynkowanie, malowanie, docieplanie, murowanie, renowacja to tylko jedne z przykładowych prac, przy których wykorzystywane są rusztowania elewacyjne. Posiadamy systemy rusztowań, które idealnie nadają się do przeprowadzania wszelkiego typu remontów zarówno budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych.

Rusztowania budowlane – Poznań i cała Wielkopolska.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kluczowym punktem naszej oferty są rusztowania PLETTAC. Są to bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania techniczne, które cechują się doskonałą jakością wykonania. Konstrukcję rusztowań tworzą solidne materiały, które wpływają na stabilność i pewność ich ustawienia. Rusztowania fasadowe są lekkie i charakteryzują się prostym montażem. Można je rozmaicie ustawiać i konfigurować.

Godnym polecenia systemem PLETTAC są uniwersalne rusztowania budowlane, które wykorzystuje się w szerokim zakresie prac przy obiektach. Są one rusztowaniami szybkiego montażu. Wygoda ustawiania oraz elastyczność to główne cechy rusztowań fasadowych, które pod względem bezpieczeństwa spełniają wszelkie wymogi europejskich norm oraz dyrektyw. Jednym z ich wielu walorów jest niezwykła wydajność. W ciągu zaledwie dnia pracy, jeden pracownik ma możliwość zarusztowania powierzchni o metrażu od 70 do 100 metrów kwadratowych. Zatem wybór rusztowań uniwersalnych pozwala zaoszczędzić na kosztach robocizny.

Szerokie spektrum zalet systemów PLETTAC sprawia, że są to najczęściej stosowane w Europie rusztowania. Od dziś, zarówno Poznań, jak i cała Wielkopolska może stać się lokalizacją dla stabilnych, wydajnych, ekonomicznych i w pełni bezpiecznych rusztowań, które zapewnią ochronę pracowników realizujących swoje profesje na wysokościach.

Jeśli zatem interesuje Państwa wynajem posiadanych przez nas rusztowań lub poszukujecie firmy, która szybko i bezproblemowo dostarczy na miejsce budowy solidne i niezawodne rusztowania elewacyjne, a także je błyskawicznie zamontuje, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy w pełni profesjonalnie. Jako doświadczona i rzetelna firma dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca spotkała się z Państwa uznaniem. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Zachęcamy do poznania wykazu naszych realizacji. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy!