Bud-Rem-Print – Usługi remontowo budowlane

Rusztowania PLETTAC – Wielkopolska Poznań

Zabezpieczenie robót na wysokość i umożliwienie wydajnej pracy to dwa główne zastosowania rusztowań elewacyjnych przy różnorodnych pracach budowlano-montażowych. Ich odpowiedni montaż ma fundamentalne znaczenie dla późniejszych prac, komfortu i bezpieczeństwa pracowników. Rusztowania budowlane są niezbędne podczas takich czynności, jak: tynkowanie, malowanie, docieplanie, murowanie czy renowacja, a to tylko część prac, przy których wykorzystywane są rusztowania elewacyjne.

Profesjonalne systemy rusztowań

Posiadamy systemy rusztowań, które idealnie nadają się do przeprowadzania wszelkiego typu remontów zarówno budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych. O jakości naszych usług świadczy szerokie grono stałych klientów z Poznania i całej Wielkopolski.

Sprawdź ofertę rusztowań PLETTAC od Bud-Rem-Print z Poznania

Kluczowym punktem naszej oferty są rusztowania PLETTAC. Cechuje je doskonała jakość wykonania, przez co są bezpieczne i ekonomiczne, o czym zaświadczyć mogą dyrektorzy budów w całej Europie. Konstrukcję rusztowań tworzą solidne materiały, które wpływają na stabilność i pewność ich ustawienia. Ten rodzaj jest lekki oraz łatwy w montażu. Można je rozmaicie ustawiać i konfigurować, co znacznie ułatwia prace budowlane, pozytywnie wpływając na ich koszt.

Główne zalety systemu PLETTAC

Nasi klienci z Poznania, a także innych rejonów Wielkopolski, niezwykle cenią sobie system PLETTAC.  Są to uniwersalne rusztowania elewacyjne, które wykorzystuje się w szerokim zakresie prac przy obiektach. Ich istotnym plusem jest możliwość szybkiego montażu. Wygoda ustawiania oraz elastyczność to główne cechy tych rusztowań budowlanych, które pod względem bezpieczeństwa spełniają wszelkie wymogi europejskich norm oraz dyrektyw. Kolejnym z walorów jest ich niezwykła wydajność. W ciągu zaledwie dnia pracy, jeden pracownik ma możliwość zarusztowania powierzchni o metrażu od 70 do 100 metrów kwadratowych. Zatem wybór uniwersalnych rusztowań budowlanych pozwala zaoszczędzić na kosztach robocizny.

Szerokie spektrum zalet systemów PLETTAC sprawia, że są to najczęściej stosowane systemy w Europie. Dzięki naszym działaniom zarówno Poznań, jak i cała Wielkopolska ma możliwość korzystania ze stabilnych, wydajnych, ekonomicznych i w pełni bezpiecznych rozwiązań, które zapewniają ochronę pracowników realizujących swoje profesje na wysokościach.

plettac rusztowania wielkopolska Poznań

Wybierz rozwiązania od sprawdzonej firmy

Jeśli interesuje Państwa wynajem i montaż rusztowań, które z powodzeniem zdają egzamin na budowach w Wielkopolsce i całej Europie, zachęcamy do kontaktu. Poszukują Państwo firmy, która szybko i bezproblemowo dostarczy na miejsce budowy solidne i niezawodne rusztowania elewacyjne? W takim razie są Państwo na właściwej stronie. Działamy w pełni profesjonalnie. Zapewniamy błyskawiczny montaż oraz demontaż. Jako doświadczona i rzetelna firma dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca spotkała się z Państwa uznaniem. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Zachęcamy do poznania wykazu naszych realizacji. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Przypominamy, że Poznań i okolice oraz cała Wielkopolska to główny region naszych działań.